Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

Zhangjiagang şehrinde bulunan firmamız, Zhangjiagang Ekonomi Geliştirme Bölgesi'ne yakındır. Biz yıllardır çelik yapı sektöründe meşgul, biz profesyonel bir araştırma ve geliştirme ekibi var, biz sıkı üretim ve montaj konusunda ısrar ediyor, bu başından sonuna kadar iyi kalite kontrol yardımcı olabilir.

Tüm merdaneler, şaftlar ve diğer parçalar öncelikle kendimiz tarafından işlenir, bu da başlangıçta kaliteyi kontrol etmeye yardımcı olabilir. Fabrikamız Rulo şekillendirme makinesi ve Çatı & duvar paneli makineleri, C & Z purlin makineleri, Stud-track makineleri, K-span makineleri ve Guard ray şekillendirme makineleri, Metal güverte makineleri, Downspout şekillendirme makineleri, Slitting gibi Kaynak boru hattı üretmek için ayrılmıştır Uzunluk hattı, Kaynak boru makine hattı ve benzeri kesildi. Şimdi fabrika yaklaşık 50 makineye sahip.

İş parçası şeklinin doğruluğunu sağlamak için bilgisayar destekli bir bilgisayar yazılımıdır. Her iş parçası, işçilerimiz tarafından ciddi, kaba öğütülmüş, ince öğütülmüş, ısıl işlem, sert krom kaplama ile birkaç kez ele alınacaktır.

Montaj atölyesinde, işçiler rulo şekillendirme makinesini kurmak ve test etmek için birkaç hafta harcayacaklar.

OEM / ODM

Rulo şekillendirme makinesinde 15 yıldır profesyonel üretim yapıyoruz. Bu yıllar boyunca, üretim hatlarını kendimiz yapıyor ve her müşteriye en iyi kalite ve hizmeti sunuyoruz.

Her yıl Kanton fuarına katılıyor ve sergilere katılmak için yurt dışına çıkıyoruz. Ürünlerimizin% 90'ı yurt dışına satılmaktadır, Müşterilerimiz neredeyse üretim hatlarımızdan memnun kalmaktadır.

Saibo şirketi çelik yapı endüstrisinde liderdir. 15 yılı aşkın tecrübe ve uygulama ile, Saibo şirketi dünyanın en büyük rulo şekillendirme makinesinden biri haline geliyor.

Ar-Ge

Biz profesyonel bir araştırma ve geliştirme ekibi var, biz sıkı üretim ve montaj konusunda ısrar ediyor, bu başından sonuna kadar iyi kalite kontrol yardımcı olabilir.

Satış desteği:

Altı kişi mükemmel satış ekibimizi oluşturdu. Profesyonel, sabırlı, zamanında ve tutku satış hedefimizdir.

Teknik servis:

Teknik ekibimiz rulo şekillendirme makinesinde çok deneyimli. Tasarım, montaj, işleme, tam bir rulo şekillendirme hattı üretebiliriz.

Kalite kontrol:

Tecrübeli QA ekibimiz, müşterilerimizin sadece kaliteyi alabileceklerini, ancak sorun çıkarmayacaklarını garanti etmek için üretim sırasında veya sevkiyat öncesi kalitesini kontrol edebilir.

Rulo şekillendirme makinemizin avantajları:

1. Tasarım yönleri : iş parçası şeklinin doğruluğunu sağlamak için bilgisayar yazılımı tasarımı, karışık güvenli yazılım kullanarak rulo süreç tasarımı.

2. Işleme yönleri: Her iş parçası bizim işçiler tarafından ciddi, kaba öğütülmüş, ince öğütülmüş, ısıl işlem, sert krom kaplama tarafından birkaç kez ele alınacaktır.

3. Eleştirici yönleri: Makine PLC tarafından otomatik olarak kontrol edilebilir.

İletişim bilgileri