Mesaj gönder
aboutus

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Saibo
Yıllık satış: 4500000-5000000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co.,Ltd. Zhangjiagang Saibo Bilim ve Teknoloji Co, Ltd is a professional manufacturer specializing in the developing and exporting of roll forming machine such as Metal roof &wall panels machines, C&Z-shaped pulins machines drywall Stud-track forming machines , Metal decks machines ,No- girder and Columnitation curves forming machines, Guard rails forming machines ,Downspout pipes forming machines and so on. Metal çatı ve duvar panelleri makineleri, C & Z şeklindeki puls makineleri alçıpan Stud-parça şekillendirme makineleri, Metal güverte makineleri, Kiriş ve Sütun eğrileri şekillendirme makineleri, Şekillendirme rayları gibi rulo şekillendirme makinesinin geliştirilmesi ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir. makineleri, iniş borusu boru şekillendirme makineleri vb. Our company, which is located in zhangjiagang city ,.is close to Zhangjiagang Economy Development Area and Shanghai City with superior geographic position and convenient transportation. Zhangjiagang şehrinde bulunan firmamız, üstün coğrafi konumu ve rahat ulaşım ile Zhangjiagang Ekonomi Geliştirme Bölgesi ve Şanghay Şehri yakındır.

90'lı yıllardan beri, 20 yüzyılda, çelik yapı inşaat endüstrisi için pazar patladı, ancak çelik yapı endüstrisinin gelişmesiyle, inşaat için daha kısa süre ve güzel dış görünüm ve inşaat endüstrisi pazarında makul fiyat işgal edildi.

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co., Ltd engaged in the steel structure industry in many years and devoted to developing some steel structure machines with a professional technology and reasonable price, we supply the best machines for our new and old costomers .In particular, we are a leading exporter in the field of steel structure construction, and can provide professional service, high quality ,through design, and installation. Zhangjiagang Saibo Bilim ve Teknoloji Co, Ltd çelik yapı sektöründe uzun yıllar meşgul ve profesyonel bir teknoloji ve uygun fiyat ile bazı çelik yapı makineleri geliştirmeye adamış, yeni ve eski costomers için en iyi makineleri tedarik. Özellikle, biz çelik yapı inşaat alanında lider bir ihracatçı, ve tasarım ve kurulum yoluyla profesyonel hizmet, yüksek kalite sağlayabilir. Our goal is" future by heartiness, faith leads to the world" Hedefimiz "gelecek yürekten, inanç dünyaya götürür"

Bizim fabrika ziyaret etmek sıcak karşılama ve biz karşılıklı yarar için sizinle işbirliği arıyoruz.

 

Çin Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Çin Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 2

Çin Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

Geçmiş

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd 2003 yılında, başlangıçta çatı paneli rulo şekillendirme makinesi olan kurulmuştur. Birkaç çalışmadan sonra, orjinal takım metal çatı ve duvar paneli makinesi, CZ purlin makinesi, Alçıpan stud-track şekillendirme makinesi, Metal güverte gibi rulo şekillendirme makinesi ve kaynak boru hattı, devloping ve ihracat içinde speicalized en büyük üretim, biri haline makineleri, K-span ve koloni eğrileri şekillendirme makineleri, ve Guard ray şekillendirme makineleri, Downspout şekillendirme makinesi, Dilme ve kesim hattı, Kaynak boru makine hattı vb.

Başlangıçta, sadece bir üretim atölyesi var, şimdi daha fazla yenilik ve gelişme için, şirketimiz 10 enginner, 8 tasarımcı ve 30 teknisyen olmak üzere 100 çalışanı var. Ve 2 adet montaj atölyesi, Dövme ve Kaynak Atölyesi, İşleme ve Kalıp Atölyesi, Depolama ve Resim Atölyesi.

Uzun yıllar sıkı çalışma ve geliştirme sonra, özellikle ihracat, ürünlerin ihracat% 90, çelik yapı inşaat alanında lider haline gelmiştir, ürünlerimiz ABD, İngiltere dahil olmak üzere, dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmiştir Avustralya, Singapur, Hindistan, Malezya, BAE, Filipinler vb.

Hizmet

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır, Soğuk Rulo şekillendirme makinesi, Dilme ve kesim hattı, Yüksek frekanslı kaynak boru makinesi yapma ve müşteriye en iyi hizmeti vermek, her türlü yüklemek ve ayarlamak.

Bizim avantaj hizmeti:

1. Biz müşteri talebi üzerine makine tabanı üretebilir. Müşteri, herhangi bir özel gereksinime sahip, uygulanabilir durumda, söz vereceğiz.

2. Tasarımdan ayarlamaya kadar profesyonel teknik ekibimiz var. Müşterinin herhangi bir teknik sorunu varsa, profesyonel tavsiyelerde bulunabiliriz.

3. Biz mükemmel satış ekip çalışması var. Müzakereler sırasında, Satışlarımız her müşteri için yardım sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Müşteri e-postasını geri bildirme veya 24 saat içinde arama yapma sözü veriyorlar.

4. Biz fabrika, üretici, ekipman kalitesini sağlamak temelinde, daha rahat ve hızlı hizmet sağlayabiliriz.

Taşımacılık servisi:

Firmamız profesyonel ambalaj işçisi, makinenin güvenli olduğundan emin olun ve makine müşterinin şirketine geldiğinde herhangi bir hasar yok. Çin shpping, DHL Cosco grubu, FedEx, müşterinin ellerine hızlı ve güvenli teslimatı garanti edebilen iyi ortaklarımızdır.

Satış Sonrası Hizmet:

Müşteri makineyi aldıktan ve bazı teknik problemler yaşadıktan sonra, öncelikle satışlarımız profesyonel çözümler sunacaktır. Sorun çözülemezse, mühendisimiz vize aldıktan sonra 2 hafta içinde hazır olabilir.

Ekibimiz

Zhangjiagang Şehri Saibo Bilim ve Teknoloji Ltd. Şti., Müşteri talebine dayanan her boyuttaki profilleri sağlar. Daha iyi makine yapmak için tasarım ve geliştirmeye devam ediyoruz, amacımız rulo şekillendirme makinesi hattını daha yüksek verimlilikle üretmek.

Satış desteği:

Altı kişi mükemmel satış ekibimizi oluşturdu. Profesyonel, sabırlı, zamanında ve tutku satış hedefimizdir. Dünyanın her yerinden hoş geldiniz soruşturmaları. Müşteri ihtiyacına göre en iyi teklifi göndermek istiyoruz.

Kurulum, hata ayıklama ve eğitim:

Müşteri siparişinden sonra rulo şekillendirme makinesi hattımız, makineyi kurmak ve ayarlamak için profesyonel teknisyen ayarlayacağız. Eğitim hakkında, müşteriye makineyi doğru şekilde nasıl kullanacağını öğreneceğiz. Müşterinin operasyon sırasında herhangi bir sorunu olduğunda, çözüme yardımcı olmak isteriz.

Teknik servis:

Teknik ekibimiz rulo şekillendirme makinesinde çok deneyimli. Tasarım, montaj, işleme, tam bir rulo şekillendirme hattı üretebiliriz.

Kalite kontrol:

Kapsamlı denetim politikamızla, kalite kontrolümüz kurulumdan önce makine parçalarının, profil numunelerinin, elektrikli parçaların vb. Tecrübeli QA ekibimiz, müşterilerimizin sadece kaliteyi alabileceklerini, ancak sorun çıkarmayacaklarını garanti etmek için üretim sırasında veya sevkiyat öncesi kalitesini kontrol edebilir.

İletişim bilgileri