aboutus

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Saibo
Yıllık satış: 4500000-5000000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Zhangjiagang Saibo Bilim ve Teknoloji Co, Ltd metal çatı ve duvar panelleri makineleri, C & Z şeklinde pullu makineleri Alçıpan Stud-parça şekillendirme makineleri, Metal güverte makineleri, No-kiriş ve Columnitation eğrileri şekillendirme makineleri, Guard raylar şekillendirme gibi rulo şekillendirme makinesi geliştirilmesi ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir makineleri, iniş boruları şekillendirme makineleri vb. Zhangjiagang şehrinde bulunan firmamız, Zhangjiagang Ekonomi Geliştirme Bölgesi ve üstün coğrafi konumu ve rahat ulaşım ile Shanghai City yakın.

90'lı yıllardan beri, 20 santimde, çelik yapı endüstrisinin pazarı yükselirken, çelik yapı endüstrisinin gelişmesiyle inşaatın kısa periyodu ve güzel dış görünüşün yanı sıra, inşaat endüstrisinde de makul bir fiyata sahipti.

Zhangjiagang Saibo Science & Technology Co, Ltd uzun yıllar çelik yapı sektöründe meşgul ve profesyonel bir teknoloji ve makul fiyat ile bazı çelik yapı makineleri geliştirmek için ayrılmış, biz yeni ve eski costomers için en iyi makineleri tedarik. çelik yapı inşaat alanında lider bir ihracatçı ve tasarım ve kurulum yoluyla profesyonel hizmet, yüksek kalite sağlayabilir. Hedefimiz "Kalpten gelecek, inanç dünyaya yol açar"

Bizim fabrika ziyaret etmek sıcak karşılama ve biz karşılıklı yararları için sizinle işbirliği için arıyoruz.

-02-
Geçmiş

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd 2003 yılında, başlangıçta çatı paneli rulo şekillendirme makinesi olan kurulmuştur. Birkaç çalışmadan sonra, orjinal takım metal çatı ve duvar paneli makinesi, CZ purlin makinesi, Alçıpan stud-track şekillendirme makinesi, Metal güverte gibi rulo şekillendirme makinesi ve kaynak boru hattı, devloping ve ihracat içinde speicalized en büyük üretim, biri haline makineleri, K-span ve koloni eğrileri şekillendirme makineleri, ve Guard ray şekillendirme makineleri, Downspout şekillendirme makinesi, Dilme ve kesim hattı, Kaynak boru makine hattı vb.

Başlangıçta, sadece bir üretim atölyesi var, şimdi daha fazla yenilik ve gelişme için, şirketimiz 10 enginner, 8 tasarımcı ve 30 teknisyen olmak üzere 100 çalışanı var. Ve 2 adet montaj atölyesi, Dövme ve Kaynak Atölyesi, İşleme ve Kalıp Atölyesi, Depolama ve Resim Atölyesi.

Uzun yıllar sıkı çalışma ve geliştirme sonra, özellikle ihracat, ürünlerin ihracat% 90, çelik yapı inşaat alanında lider haline gelmiştir, ürünlerimiz ABD, İngiltere dahil olmak üzere, dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmiştir Avustralya, Singapur, Hindistan, Malezya, BAE, Filipinler vb.

-03-
Hizmet

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co, Ltd tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır, Soğuk Rulo şekillendirme makinesi, Dilme ve kesim hattı, Yüksek frekanslı kaynak boru makinesi yapma ve müşteriye en iyi hizmeti vermek, her türlü yüklemek ve ayarlamak.

Bizim avantaj hizmeti:

1. Biz müşteri talebi üzerine makine tabanı üretebilir. Müşteri, herhangi bir özel gereksinime sahip, uygulanabilir durumda, söz vereceğiz.

2. Tasarımdan ayarlamaya kadar profesyonel teknik ekibimiz var. Müşterinin herhangi bir teknik sorunu varsa, profesyonel tavsiyelerde bulunabiliriz.

3. Biz mükemmel satış ekip çalışması var. Müzakereler sırasında, Satışlarımız her müşteri için yardım sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Müşteri e-postasını geri bildirme veya 24 saat içinde arama yapma sözü veriyorlar.

4. Biz fabrika, üretici, ekipman kalitesini sağlamak temelinde, daha rahat ve hızlı hizmet sağlayabiliriz.

Taşımacılık servisi:

Firmamız profesyonel ambalaj işçisi, makinenin güvenli olduğundan emin olun ve makine müşterinin şirketine geldiğinde herhangi bir hasar yok. Çin shpping, DHL Cosco grubu, FedEx, müşterinin ellerine hızlı ve güvenli teslimatı garanti edebilen iyi ortaklarımızdır.

Satış Sonrası Hizmet:

Müşteri makineyi aldıktan ve bazı teknik problemler yaşadıktan sonra, öncelikle satışlarımız profesyonel çözümler sunacaktır. Sorun çözülemezse, mühendisimiz vize aldıktan sonra 2 hafta içinde hazır olabilir.

-04-
Ekibimiz

Zhangjiagang Şehri Saibo Bilim ve Teknoloji Ltd. Şti., Müşteri talebine dayanan her boyuttaki profilleri sağlar. Daha iyi makine yapmak için tasarım ve geliştirmeye devam ediyoruz, amacımız rulo şekillendirme makinesi hattını daha yüksek verimlilikle üretmek.

Satış desteği:

Altı kişi mükemmel satış ekibimizi oluşturdu. Profesyonel, sabırlı, zamanında ve tutku satış hedefimizdir. Dünyanın her yerinden hoş geldiniz soruşturmaları. Müşteri ihtiyacına göre en iyi teklifi göndermek istiyoruz.

Kurulum, hata ayıklama ve eğitim:

Müşteri siparişinden sonra rulo şekillendirme makinesi hattımız, makineyi kurmak ve ayarlamak için profesyonel teknisyen ayarlayacağız. Eğitim hakkında, müşteriye makineyi doğru şekilde nasıl kullanacağını öğreneceğiz. Müşterinin operasyon sırasında herhangi bir sorunu olduğunda, çözüme yardımcı olmak isteriz.

Teknik servis:

Teknik ekibimiz rulo şekillendirme makinesinde çok deneyimli. Tasarım, montaj, işleme, tam bir rulo şekillendirme hattı üretebiliriz.

Kalite kontrol:

Kapsamlı denetim politikamızla, kalite kontrolümüz kurulumdan önce makine parçalarının, profil numunelerinin, elektrikli parçaların vb. Tecrübeli QA ekibimiz, müşterilerimizin sadece kaliteyi alabileceklerini, ancak sorun çıkarmayacaklarını garanti etmek için üretim sırasında veya sevkiyat öncesi kalitesini kontrol edebilir.

İletişim bilgileri